ACTIVERA indirimleri / indirim kampanyaları, seçili ürünlerde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar, https://activera.com.tr/ ‘de geçerlidir. ACTIVERA, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ERATEKS TEKSTİL Sanayi ve Ticaret A.Ş.  (“ACTIVERA”) , işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere, Web Sitesi ve uzantılarında yer alan herhangi bir bilgiyi, önceden herhangi bir bildirim yapılmasına gerek olmaksızın, tamamen kendi takdirinde olarak değiştirme, herhangi bir bilgiyi ekleme veya çıkartmak, Web Sitesini yenileme, geliştirme ve sair sebeplerle Web Sitesinin çalışmasını geçici bir süreyle askıya alma veya tamamen durdurma hakkını saklı tutmaktadır. ACTIVERA  tarafından Web Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik, yayınlandığı an itibariyle yürürlüğe girmiş olarak kabul edilecektir. ACTIVERA tarafından, işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’nın, Web Sitesine her giriş yapıldığında, ziyaret edilmesi tavsiye edilmektedir.

İşbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’nda kullanılan, “Siz” veya “Kullanıcı” ifadesi, herhangi bir amaç ile, Site’yi kullanan tüm gerçek ve/veya tüzel kişileri ifade eder.

Web Sitesi’nde yer alan her tür bilgi, resim, metin, görsel, veri, veritabanı, ses ve diğer her tür unsurlara ilişkin işleme, çoğaltma, yayma ve umuma arz dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere tüm mali haklar dahil tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları ACTIVERA’ya ait olup, hiçbir şekilde ticari ve sair amaçlarla kullanılamaz. Bu kapsamda Web Sitesi’nde yer alan bilgiler, görseller ve içerikler ACTIVERA’nın önceden yazılı izni alınmaksızın, kısmen veya tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, üçüncü kişilerin kullanımına sunulamaz, üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamaz ya da iltibasa neden olacak şekilde benzerleri oluşturulamaz. ACTIVERA’nın işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’da açıkça belirtilmemiş olan sair tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı, Site’yi kullanırken, yürürlükteki ve ileride yürürlüğe girebilecek tüm mevzuat hükümlerine ve ACTIVERA’nın işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası dahil her tür kural ve bildirimlerine uymayı kabul ve taahhüt etmektedir. Bu düzenlemelere aykırı olarak Site’nin kullanılmasından dolayı, doğabilecek her tür idari, hukuki, cezai ve mali sorumluluk Kullanıcıya ait olup, ACTIVERA, bu sebeple uğrayabileceği tüm zararını Kullanıcıya rücu edebilecektir. Kullanıcı, bu kapsamda, Site’nin herhangi bir bölümü, uzantısı veya Site ile ilgili ağ, sunuculara, hacking ve sair yasal olmayan yollarla herhangi bir şekilde yetkisiz olarak erişmeyeceğini ve Site kapsamındaki herhangi bir güvenlik önlemi ihlal etmeyeceğini kabul eder. Kullanıcı’nın Site’ye erişimini, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın engelleme hakkını saklı tutar.

ACTIVERA Web Sitesi kapsamındaki içerik ve bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği, eksiksizliği, kesintisizliğine dair herhangi bir garantide bulunmamaktadır.

ACTIVERA mevcut en güvenli şifreleme yöntemi olan 128bit SSL güvenlik protokolu ve CVC2 kimlik kontrol altyapısı kullanmaktadır. Bu şekilde web sitemiz üzerinden verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenmekte ve olası bir tehdide karşı korunmaktadır. ACTIVERA, Web Sitesi’nin virüs, trojan ve benzeri zararlı mekanizmalardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbirler almış olmakla birlikte, Web Sitesi’nin herhangi bir hata olmaksızın ve/veya kesintisiz çalışacağını ya da Site’nin veya uzantılarının, virüs ya da sair zararlı mekanizmaları içermeyeceğini garanti etmemektedir. Site’nin kullanımına ilişkin nihai güvenliği sağlamak üzere Kullanıcı, kendi koruma sistemini temin etmekten ve gerekli korumayı sağlamaktan sorumludur.

Web Sitesi, üçüncü kişilerin site ya da uygulamalarına bağlantılar içerebilecek olup, bu site ve uygulamalar ACTIVERA tarafından kontrol edilmemektedir. ACTIVERA, söz konusu site ve uygulamalarda yer alan bilgi ve unsurlardan herhangi bir şekilde sorumlu değildir.

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacaktır. ACTIVERA’ya yönelik ya da Web Sitesini kullanımınızla herhangi bir şekilde ilişkili talep, dava ya da uyuşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, söz konusu talep, dava ya da uyuşmazlıklarla ilgili yargı kararları Türkiye Cumhuriyeti’nde alınacaktır.

Görüş ve sorularınızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Unvanı          :ERATEKS Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mersis No     : 0337038715000030
Adresi          : Zafer Mh. 142 Sk. No: 45/1 Esenyurt, İstanbul
E-mail          : [email protected]